Polub nas
2747 osób lubi to!

Wpisy zwykłe:

Atrakcje

Atrakcje

Realistycznie wyglądający kokpit samolotu, profesjonalnie stworzone scenerie oraz fachowa obsługa – to wszystko składa się na obraz naszego symulatora lotów w Poznaniu. Dysponujemy jedynym w Polsce, pełnowymiarowym i funkcjonalnym symulatorem lotu samolotem, który jest zlokalizowany w stolicy Wielkopolski. Nasze urządzenie służy do symulacji lotniczych i jest przeznaczone zarówno dla kandydatów na pilotów, jak i dla kompletnych amatorów. Warto zobaczyć, jak wygląda nasz symulator, wchodząc na stronę http://www.gearup.aero/. Można tam również poczytać o nas i zarezerwować sobie lot.

Ilość wejść: 956

Generator Pomysłów ze Stolicy

Generator Pomysłów ze Stolicy

Uczestnictwo w szkoleniach zawodowych to inwestycja w siebie, która zawsze się opłaca. Jeśli poszukujesz atrakcyjnych ofert szkoleń biznesowych w Warszawie czy też interesują Cię profesjonalne kursy menadżerskie, w stolicy znaleźć możesz firmę, która zaproponuje Ci znakomitą ofertę. Ze wszystkimi szczegółami oraz propozycjami dostępnych szkoleń wraz z dokładnymi ich opisami zapoznasz się na stronie: http://generatorpomyslow.pl/o-firmie/. Są to zajęcia prowadzone przez znakomitych specjalistów w swojej branży, na pewno więc warto z nich skorzystać.

Ilość wejść: 949

Marketing HoReCa

Marketing HoReCa

Jak wyróżnić się na tle mocnej konkurencji w branży gastronomicznej? Interesujący pomysł na lokal oraz wysoka jakość usług to podstawy, które warto rozszerzyć o dobrze przeprowadzony marketing HoReCa. Przy tak zaplanowanej ofensywie, będziesz w stanie podbić rynek. Nasza firma specjalizuje się w działaniach marketingowych dla gastronomii oraz budowaniu wizerunku marek związanych z hotelarstwem. Oferujemy kompleksowy marketing w gastronomii, oparty na sprawdzonych, pomysłowych i indywidualnie dobieranych elementach, które tworzą spójny i pozytywny obraz danego lokalu w świadomości klientów.

Ilość wejść: 935

Prace licencjackie

Prace licencjackie

Osobom, których w niedługim czasie czeka obrona pracy magisterskiej lub licencjackiej, proponujemy pomoc w zakresie opracowania pracy dyplomowej zgodnie z określonymi przez nich wytycznymi. Specjalizujemy się m.in. w wartościowych pracach magisterskich z finansów, jako że finanse są dobrze nam znaną dziedziną nauki. Opracowaliśmy do tej pory prace z finansów dotyczące takich zagadnień, jak: najważniejsze dla Polski międzynarodowe instytucje finansowe, zarządzanie ryzykiem walutowym oraz ewidencja środków pieniężnych. Naszą specjalnością są również prace z marketingu oraz reklamy. Zrealizowane przez nasz zespół prace licencjackie z marketingu dotyczyły m.in. następujących zagadnień: rola marketingu w turystyce, plan marketingowy a rozwój firmy handlowo-usługowej, a także badania marketingowe w zarządzaniu przedsiębiorstwem.

Ilość wejść: 933

Solidna firma geologiczna Bydgoszcz

Solidna firma geologiczna Bydgoszcz

Ziemia, po której chodzimy i na której budujemy jest obszarem, któremu warto się fachowo przyjrzeć. Wśród wielu firm geologicznych, jakie można znaleźć w Polsce, nasza wyróżnia się pod wieloma względami. Przede wszystkim posiadamy bogatą praktykę, a zlecenia na rzecz klientów wykonujemy systematycznie. Ufają nam najpoważniejsi inwestorzy, którym zależy na rzetelności i szybkim tempie działania. Przykładowo, gdy ktoś chce uzyskać projekt geologiczny pod pompę ciepła Bydgoszcz za naszą sprawą zapewnia doskonałe warunki. Jesteśmy przekonani, że każdy, kto skorzysta z naszych usług przekona się o tym. Nasze schematy geologiczne dla pomp ciepła wyróżniają się perfekcyjnym przygotowaniem.

Ilość wejść: 933

gastronomia wyposażenie

gastronomia wyposażenie

To, jak wygląda miejsce, w którym jemy, nieraz wpływa na smak potraw. Nie da się ukryć, że wielu osobom zależy na tym, aby jedzenie i napoje były podawane w elegancki sposób. Jeśli potrzebujemy wyposażyć kawiarnię, warto zadbać o dobry sklep, który oferuje wysokiej jakości między innymi okapy i lodówki. Więcej informacji o okapach, znajdziemy tutaj http://wencel.pl/okapy gdzie będziemy mogli od razu również złożyć zamówienie. Jeśli chcemy poznać lepiej wyżej wymienioną firmę, warto odwiedzić stronę http://wencel.pl/o-firmie i dowiedzieć się więcej o założeniach firmy.

Ilość wejść: 929